KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272066

nr 1327 2066

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Oljemålning, Äppelblom. Signerad, daterad -62. Olja på pannå, 31x23 cm

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 maj 2020
kl 20:39:20

15/5 19:20:43 1      Vinnande bud

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson